2019/08/18

طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند

بخش عمومی اروپا

رتبه سوم- پدرو گارلدس- POC Ermida
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
رتبه دوم- لینا گوتمه، دن دورل، تویوشی تانه-موزه بین المللی استونی
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
رتبه اول- گیِرمو واسکوئز کونسوگرا – مرکز فرهنگی CAIXAFORUM سویل
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
رتبه پلاتینیوم – Wolf D.Prix- PANEUM – House of Bread
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند

بخش عمومی آسیا

رتبه سوم- Chitra Vishwanath – آتلیه مدرسه
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
رتبه دوم- یاور جیلانی و محبوب خان – بیمارستان استان بامیان
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
رتبه دوم- هو ژانگ – موزه هنر یو کوینچنگ
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
رتبه اول- انسیه خسمه، آرش نصیری، دبستان نورالمبین
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند

قدیمی و جدید اروپا

رتبه دوم- Antoine COSSON – School conversion into housing units
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
رتبه اول- Paloma Baquero Masats & Juan Serrano Garcia – La Casa Desordenada
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند

قدیمی و جدید آسیا

رتبه سوم- رضا مفاخر – جواهرفروشی رحیم زاده
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
رتبه سوم- سارا خطیبی – پروژه رستوارن Braim
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
رتبه دوم- آرا علی آبادی – گالری هنری آبان
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
رتبه اول- مانلی افشنگ، مهفام کوشش- خانه فرهنگی رایزن
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند

فضاهای تجاری اروپا

رتبه سوم- Mireia Martínez Muñoz & Oliver Bieniussa- ESA Conference & Office Building
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
رتبه دوم- دفتر DMAA- Miba Forum Laakirchen
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
رتبه اول- برونو رکنر- City market
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند

تجاری-اداری و فضای کسب و کار-آسیا

رتبه دوم- سینا مصطفوی- SOFTSTONE
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
رتبه اول- هومن بالازاده-ساختمان ولیعهدی
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
رتبه اول- یاور جیلانی، محبوب خان- Telenor Camus
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند

تجاری، خورده فروشی، انبار، فروشگاه-آسیا

رتبه سوم- مهران خوش رو- System Warehouse
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
رتبه دوم- یانک کِنگ چو- Not A Sweat Shop
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
رتبه اول- زهرا آرمان و مصطفی امیدبخش-گالری اورنگ
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند

پروژه های شهر، پروژه های روستایی، معماری منظر و فضاهای عمومی-اروپا

رتبه سوم- Carlos Seoane-The Pedra da Ra lookout point
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
رتبه دوم- Paloma Baquero Masats & Juan Serrano Garcia-A journey through an orchard
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
رتبه اول- Pere Buil-Born market surrounding Area
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند

پروژه های شهر، پروژه های روستایی، معماری منظر و فضاهای عمومی-آسیا

رتبه دوم: Yang Keng Chu-More than just a library
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
رتبه اول: مهدیه سادات هدایتی-پاویلیون دژاوو
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند

برندگان مسکونی-اروپا

رتبه سوم- Jesus Herranz Busquiel-V18
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
رتبه سوم- Sacha Bueso-Inchausti -Madronos 27
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
رتبه دوم- Pere Buil-Juan s apartment
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
رتبه اول- Benjamin Iborra Wicksteed – CasaIV
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند

برندگان مسکونی: خانه/ویلا-آسیا

رتبه سوم- Doan Thanh Ha & Tran Ngoc Phuong
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
رتبه سوم- Stephen Roe-Breathing Houses Taipei
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
رتبه سوم- بهروز منصوری، ویلای ایزد شهر
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
رتبه دوم- Naoko Horibe-House in Sugie
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
رتبه دوم- شبنم حسینی- گلخانه ([GOL]KHANEH)
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
رتبه اول- KNS Architects (Kanhai Gandhi)- Abhyudaya, Villa in Ahmedabad
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند

برندگان مسکونی: آپارتمانی-آسیا

رتبه سوم- نوید امامی-آپارتمان گلستان
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
رتبه دوم- پریسا علی محمدی-ساختمان مسکونی بیتا
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
رتبه اول- Sharath Nayak- Residence for Hamsa
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند

طراحی داخلی-اروپا

رتبه دوم- Paloma Baquero Masats & Juan Serrano Garcia-Horizontal showcase
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
رتبه دوم- Carmelo Zappulla- Crep Protect Store
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
رتبه اول- Paloma Baquero Masats/Juan Serrano Garcia-Playground
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
رتبه اول- Carmelo Zappulla-Alkimia Restaurant
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند

طراحی داخلی-آسیا

رتبه سوم- Binke Lenhardt/DONG Hao-Qingdao Family Box
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
رتبه سوم- رضا نجفیان، موزه منیر
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
رتبه دوم- Yingxi Zou-Mafengwo Travel Network , GlobalHeadquarters
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
رتبه اول- حامد مرادی آلشتر، جعبه هوانوردی
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند

پروژه های آینده نگر-اروپا

رتبه سوم- نیما  دانش مقدم، مسابقه معماری Borovets Golden Triangle
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
رتبه دوم- محمدرضا کهزادی، Infinity responses
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
رتبه دوم- Alessandra Rampazzo-Mammuth
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند

پروژه های آینده نگر-معماری در مقیاس بزرگ، آسیا

رتبه سوم- فرشاد مهدی زاده، هومن طالبی، ماندانا تنباکویی اصفهانی، آیدا سربلند، فرنوش آقامیرزا- مجتمع شبستان
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
رتبه دوم- آرش پیرایش و مهران حق بین-هتل بیزینسی باران
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
رتبه اول- Eva Castro- Izmir University Campus
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند

پروژه های آینده نگر-معماری در مقیاس متوسط، آسیا

رتبه سوم- شروین حسینی-مجموعه ولیعصر
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
رتبه سوم- رضا مفاخر-هتل چابهار
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
رتبه سوم- Gencer Yalcin-Diyarbakir Public and Children’s Library
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
رتبه دوم- آرش پیرایش و مهران حق بین-دهکده  ویلا آپارتمان
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
رتبه اول- لینا قُطمه-باغ سنگی
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند

پروژه های آینده نگر-معماری در مقیاس متوسط، آسیا

رتبه سوم- محمدحسن فروزانفر-خانه پارسین
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
رتبه سوم- سامان سیار-ویلا ونوش
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
رتبه دوم- معین جلیلی-پالموس ویلا
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
رتبه اول- امید محمدی، محمد ابراهیم تاجیک، بهروز نخعی-خانه کوچک
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند

پروژه های آینده نگر-طراحی شهری-آسیا

رتبه سوم- هومن بالازاده و محمد خاوریان-باغ چیتگر
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
رتبه دوم- امین قاسم پور، سمانه قاسم پور-پل عابر پیاده حقانی
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند
طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند

رتبه اول- مهدی کامبوزی-فضای فراموش شده/موزه باز زیر پل میرداماد

طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند

طراحان و شرکت های منتخب در دسته بندی های مختلف با موضوعات متنوع معرفی شده اند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آرشیو ماهیانه
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this